Skip to main content

Retrofit-Lab – Poznaj nas bliżej

Retrofit-Lab, to marka, która ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia. Stale się rozwijamy i podążamy za światowymi trendami. Wprowadzamy coraz nowsze rozwiązania i technologię. Jesteśmy specjalistami w zakresie: chiptuning, kodowania i dodawania dodatkowych funkcji, kodowania polskiego menu, konwersji samochodów z USA na EU i wiele więcej. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to dbałość o zachowanie najwyższych standardów, dokładność, precyzja i czas realizacji zlecenia.

Naszym założeniem jest obsługa marek premium. Nie od dzisiaj wiadomo, że klasę Premium wybierają wymagający klienci. Doposażenie oraz podniesienie mocy wymaga wykwalifikowanych specjalistów.

Retrofit-lab – Profesjonalne doposażenie aut

Retrofit-lab to programiści, elektronicy oraz najwyższej jakości sprzęt. Sprawdź w jakie funkcje możemy doposażyć Twoje auto. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły naszych specjalistów. Na swoim koncie posiadamy kilkaset zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w szczególności w takich markach jak: Audi, BMW, Volkswagen, Ford, Jeep, Dodge, Land Rover, Mazda, Porsche, Volvo, Mercedes, Mini, Lamborghini i inne.

Zapraszamy do Kontaktu.

W Retrofit-lab pracujemy od poniedziałku do piątku / od 9:00 do 17:00